Polish Prenatal
Cardiology Society

Promotional ball on the occasion of the publication of the book: “Fetal heart defects. Diagnostics and management”
March 29, 2023 / Autor wpisu: admin

W dniu 10.12.2022 w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi miało miejsce wyjątkowe wydarzenie:

Bal promocyjny z okazji wydania książki

WADY SERCA PŁODU. DIAGNOSTYKA I POSTĘPOWANIE     której pomysłodawczynią oraz redaktorem naukowym jest Prof. Maria Respondek-Liberska. 

Ta wyjątkowa pozycja na rynku wydawnictw medycznych szlakiem, w równym stopniu precyzyjny i przejrzysty prowadzi czytelnika przez problematykę wad serca płodu przedstawioną w sposób do tej pory nie prezentowany, stanowiąc kompletne kompendium wiedzy dla lekarzy i studentów medycyny, ale także ciężarnych i wszystkich zainteresowanych tym szczególnym tematem i najmłodszym pacjentem jakim jest płód.

Na zdjęciu: Obecni Współautorzy publikacji – centralnie Prof. Maria Respondek-Liberska, od lewej: dr A. Żalińska, Prof. K. Januszewska,
Prof. P. Oszukowski, dr Ł. Sokołowski, dr O. Sylwestrzak, Prof. E. Malec, Prof. M. Słodki, Prof. T. Moszura i dr I. Strzelecka

Sobotnią uroczystość zaszczycili swoją obecnością wybitni przedstawiciele świata medycyny – kardiolodzy prenatalni, dziecięcy, kardiochirurdzy, ginekolodzy – położnicy, genetycy, neurolodzy, laryngolodzy i inni wspaniali goście, nie tylko z Polski centralnej ale także z południa, zachodu, północy i wschodu naszego kraju.

Miło było gościć  przedstawiciel wydawnictwa PZWL, Fundacji Serce Dziecka, Fundacji Cor Infantis, Fundacji Mamy Serce, Fundacji Szlachetna Blizna.

Wielu z zaproszonych gości, którzy z niezależnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w balu wyraziło słowa uznania dla publikacji przysyłając listy gratulacyjne, kwiaty i podziękowania.

Wyjątkową atmosferę nadała też doskonała oprawa kulinarna oraz muzyczna.

Poniżej list gratulacyjny od Prezesa OIL w Łodzi – dr n. med. Pawła Czekalskiego

Ze szczerymi wyrazami radości i satysfakcji z uczestniczenia w tym pięknym zwieńczeniu dzieła Prof. Marii Respondek-Liberskiej

Dr Iwona Strzelecka i pozostali Współautorzy Publikacji